сабота, 13 јуни 2009  ::  Бр. 14124
Маркетинг Контакт Импресум Претплата Пријатели Архива
Излегува секој ден освен недела. Првиот број излезе на 11.11.1963 год.
 
НАСЛОВНА Вести Економија Скопска Балкан Црна хроника Култура Style Спорт Stars Свет Фељтон Од почеток Видео
Скопска


ОД ДЕНЕСКА


ЈСП со летен возен ред


Градот Скопје ги информира граѓаните дека од денеска автобусите на Јавното сообраќајно претпријатие "Скопје" ќе сообраќаат според летниот возен ред. За летниот возен ред, односно термините во кои сообраќаат автобусите на одредени линии, скопјани можат се информираат на веб-страницата на претпријатието њњњ.јсп.цом.мк.


Статијата е прочитана 3508 пати. #

Зошто мојот коментар не излегува на Web страницатa?

Оставете коментар за објавената вест
Сите полиња се задолжителни!

Од кого:


Коментар: 


*Ве молиме впишете ја шифрата и притиснете испрати
ASP CAPTCHA Generator 

    

 

 

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ
Насловна

 
Гола вистина

 

Снег на Водно
Блесок 10
 
Марфи
Не дозволувај школувањето да го попречи твоето образование.