четврток, 24 април 2014  ::  Бр. 15557
Маркетинг Контакт Импресум Претплата Пријатели Архива
Излегува секој ден освен недела. Првиот број излезе на 11.11.1963 год.
 
НАСЛОВНА Вести Економија Скопска Балкан и Свет Култура Спорт Забавна Од почеток Видео

Прошетка низ светот во три минути! (ВИДЕО)
ШОКАНТНО ВИДЕО: Еве со какво млеко ги храниме нашите деца!?
Жена фрли чевел врз Хилари Клинтон (ВИДЕО)
Слушнете ја изборната химна на ВМРО-ДПМНЕ (ВИДЕО)
Разговор на двајца руски амбасадори за идните планови на Русија (ВИДЕО)
Пендаровски со полоши манири и од идолот Црвенковски- арогантно му фрли 1.000 денари на чевларот (ВИДЕО)
Ова се случува кога ќе се досуди пенал во 95-та минута (ВИДЕО)
Шокантна снимка на BBC: Камерите го снимиле Бигфут?!
Нова трагедија, се урна товарен авион кој трагаше по исчезнатиот малезиски авион (ВИДЕО)
Како звучи "It's my life" во изведба на Кајмакоски? (ВИДЕО)
Скандалозен телефонски разговор на Тимошенко - Мора да ги елиминираме проклетите Руси и нивниот лидер! (ВИДЕО)
Дали е ова евровизискиот победник? (ВИДЕО)
Што прави куче кога ќе остане само дома? (ВИДЕО)
Маж брутално претепал дете, и тоа поради iPad! (ВИДЕО)
Место со компири, пензионер удри со песна! (ВИДЕО)
Првоосомничениот криминалец од Куманово на покрив одбива да се предаде
Кога скриената камера ќе тргне како што не треба! (ВИДЕО)
АМЕРИКАНСКАТА РАЗУЗНАВАЧКА АГЕНЦИЈА ДИА ТВРДИ
Третата светска војна започна! Мета сме ние, луѓето!
Погледнете го видео записот на Брејк за хитот "Болиш"
Не е лесно да се биде новинар! (ВИДЕО)
СНИМКА ОД РАДАРОТ: Mоментот на падот на малезискиот Боинг (ВИДЕО)
Темната страна на киевските херои - Снимките за кои светот премолчи!
Трогателно видео - Како војната го уништува детството?
Жежок стриптиз на Џесика Алба (ВИДЕО)
Животот на Путин во 5 минути - Од офицер на KGB до најмоќниот човек во светот!
Водителката која го шокираше светот (ВИДЕО)
Неверојатна глетка: Преселба на илјадници делфини (ВИДЕО)
Бламажата на Стивен Сигал на Russia Today (ВИДЕО)
Срамот на Оскарите! (ВИДЕО)
Од милиони никогаш доста!
Нашиот Даниел влезе во големото финале!
И без Оскар се можело!
ОБНОВЕНО
Кој си замина дома со Оскар?
Џенифер Лоренс се сопна и падна, пак! (ВИДЕО)
Командант на украинската морнарица премина на руска страна (ВИДЕО)
Кога мајмун ќе фати камера
ШОКАНТНО: Како се создава и однесува новата власт во Украина? (ВИДЕО)
И Русите имаа свој боксер за Украина - на Крим во акција оди шампионот Валујев!
Кој Кајмакоски е подобар? (ВИДЕО)
Украинската полиција на колена, молат за прошка од граѓаните! (ВИДЕО)
Даниел повторно со светски настап!
ЗАСТРАШУВАЧКА СИЛА: Ова е арсеналот со кој Путин им се заканува на Кличко и Тимошенко (ВИДЕО)
Што ќе пее вечер Даниел? (ВИДЕО)
Како Јанукович се обиде да побегне? (ВИДЕО)
Што открија МВР и УЈП во полициската акција "Канџа"? (ВИДЕО)
Човекот кој и пркоси на гравитацијата (ВИДЕО)
Бизарно: Музеј со пениси и необични експонати (ВИДЕО)
Потера како од филм (ВИДЕО)
Претставена македонската евровизиска песна (ВИДЕО)
Ако не го прифатите договорот, сите ќе бидете мртви! (ВИДЕО)
Извинете, ама секси е! (ВИДЕО)
Војната од улиците се пресели во парламентот на Украина, пратениците се степаа (видео)
Хаос во Украина - гувернерот врзан за метален столб, полицијата се предала (ВИДЕО)
Фудбалски срам на деценијата: Робен го плука Бакари Сања! (ВИДЕО)
Како се подготвуваат демонстрантите за вечерашниот судир со полицијата во Киев? (ВИДЕО)
ОБНОВЕНО
Војна низ улиците во Киев: Демонстрантите влегоа во украинската државна телевизија
Следете во ЖИВО: Киев во пламен- најмалку 26 мртви, стотици се борат за живот
Настапот на Даниел кој сите ги воодушеви (ВИДЕО)
Демонстрантите линчуваа полицаец во Киев (ВИДЕО)
ВО ЖИВО: Граѓанска војна во Украина, државата на раб од општ хаос!
Демонстранти фрлија рачно изработена граната и усмртија двајца полицајци (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Скопјанец ја запроси девојката со киндер јајце (ВИДЕО)
Дур суди си тера и бизниси по телефон (ВИДЕО)
Мрза те утепа! (ВИДЕО)
Статуа од Богородица плаче во израелска црква (ВИДЕО)
Канаѓани, aлал да ви е! (ВИДЕО)
Стравотен пад на канадска скијачка (ВИДЕО)
Фатална грешка на водителот, го замени Л. Џексон со Фишбурн (ВИДЕО)
Даниел Кајмакоски снимил песна на германски (ВИДЕО)
Најголемата болка за едни родителите (ВИДЕО)
Олимпијка заборави дека не носи градник, па се откопча (ИДЕО)
Урнебесно видео: Неодолива девојка лаже дека има пенис
Исфрлена од авион поради агресивен флерт! (ВИДЕО)
Ах, љубов! (ВИДЕО)
Снимен директниот судир во кој загинале 6 лица (Вознемирувачко видеo)
Полицаец каменува протестанти во Тузла! (ВИДЕО)
Антарктикот, ама од поинаков агол (ВИДЕО)
Ќе ве заболат уши: Полошо нешто и да не сте чуле! (ВИДЕО)
Погледнете го морбидното видео од нуклеарното катастрофа во Нагасаки
ШОКАНТНО ВИДЕО: Полицијата ги бутка демонстрантите во реката Миљацка
Погледнете го Look Back видеото на починатиот син чиј татко го расплака светот
Светски рекорд пеш до Јужниот пол на минус 45 степени (ВИДЕО)
Како премиерот на кантонот Сараево ја превзема одговорноста: "Мрш у п... м..." (ВИДЕО)
Видео кое ќе ве трогне и разнежни
Најстрашната скриена камера која досега сте ја виделе (ВИДЕО)
Трогателно: Син ми почина, сакам да го видам неговото Фејсбук видео
Бил Клинтон имал љубовна врска со Лиз Харли / Аудио
Нова мајсторија на Владо Илиевски! (ВИДЕО)
Даниел, браво! (ВИДЕО)
Хит видео: Реакцијата на 4 годишно дете кога ќе ја слушне омилената песна
Емотивна средба која трогна милион срца (ВИДЕО)
Најемотивното видео кое денес ќе го погледнете
Туристичко бротче тоне, луѓето во последен момент се спасуваат (ВИДЕО)
Латас за амнестираниот Заев (ВИДЕО)
Скокот на Баумгартнер од неговите очи (ВИДЕО)
Смешно, ама сурово! (ВИДЕО)
Браво, Guinness! (ВИДЕО)
Легендарната Мерил Стрип ќе ве насмее до солзи (ВИДЕО)
Браво Даниел!
Димовски до Шекеринска: За каков стан наплаќате 5.317 евра месечна кирија? (ВИДЕО)
И Скарлет премногу секси! (ВИДЕО)
Иронијата на пушењето!
Греми настапот на Бијонсе за кој сите зборуваат (ВИДЕО)
Дремка, ама на скии (ВИДЕО)
Баба Рада одговори на шегите на нејзина сметка (ВИДЕО)
Како момчето од Штип го украде крстот од жената? (ВИДЕО)
Сите 19 одбрани на Борко против Австрија (ВИДЕО)
На ова место ќе ви смрзне крвта (ВИДЕО)
Како изгледа искачувањето на Илина Арсова на Монт Еверест? (ВИДЕО)
Ракот е излечив, а фармацевтската мафија тоа го крие! (ВИДЕО)
Снајди се па живеј! (ВИДЕО)
Хорор пад на ски скокачот Моргенштерн (ВИДЕО)
Даниел Кајмакоски ја пронајде "својата љубов" (ФОТО)
Целото интервју на премиерот Груевски за Си-Ен-Ен (ВИДЕО)
Даниел Кајмакоски повторно воодушеви! (ВИДЕО)
Перо Антиќ во Чикаго играше пред полна сала Македонци! (ФОТО)
Женски ќотек под обрачите (ВИДЕО)
Репортерка падна во несвест, стана и продолжи да известува (ВИДЕО)
Даниел Кајмакоски растури, оди во полуфинале
Сe што може Ван Дам, Чак Норис може подобро (ВИДЕО)
Изгубен во времето и просторот! (ВИДЕО)
Погледнете го видео записот во чест на Пол Вокер
Како изгледа акција на SWAT тимот снимена во живо? (ВИДЕО)
Војна низ улиците во Киев (ВИДЕО)
Вин Дизел се прости од Вокер (ВИДЕО)
Се појави снимка од експлозијата во која загина Пол Вокер (ВИДЕО)
Во сообраќајна несреќа почина актерот Пол Вокер (ВИДЕО)
Се степаа Меси и Роналдо (ВИДЕО)
Запознајте ги најсилните деца во светот (ВИДЕО)
Емотивно видео - Зошто треба да донесете бебе на овој свет?
Преку глава ни е од Барби! (ВИДЕО)
"Не се враќаш" во изведба на Даниел Кајмакоски (ВИДЕО)
Се урна дел од стадионот на кој треба да се отвори СП 2014 (ВИДЕО)
Ја откриле тајната за успешен брак: Многу секс и војска од љубовници!
Граната експлодираше покрај деца во Сирија (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Уште една хорор скриена камера (ВИДЕО)
Го украде шоуто и собра милион кликови на Јутуб (ВИДЕО)
Стотина мачки ја окупираа ИКЕА (ВИДЕО)
Без памет! (ВИДЕО)
Хрват го опеал атентатот на Кенеди (ВИДЕО)
Крвава свадба- Играл со пушка и убил тројца (ВИДЕО)
Кој ја маѓепса Емина Јаховиќ? (ВИДЕО)
Најбрзо и најлудо шминкање досега!
Перо Антиќ би можел да се снајде и во фудбалот?! (ВИДЕО)
Бразилката по вторпат ја продава својата невиност (ВИДЕО)
Кој кого зафркна? (ВИДЕО)
Незнајковците од Харвард! (ВИДЕО)
Погледнете како вулкан формираше нов остров!
Мечка "мртва ладна" се вози во Ламборџини (ВИДЕО)
Полицаец пукаше во комбе полно со деца (ВИДЕО)
Мајк Тајсон му го врати увото на Холифилд (ВИДЕО)
Моќта на социјалните мрежи (ВИДЕО)
Вистинскиот Хари Потер низ улиците во Њујорк (ВИДЕО)
Се здебелила 150 килограми за да стане модел (ВИДЕО)
Маче кое лае (ВИДЕО)
Емотивниот говор на Стив Мартин по примањето на почесниот Оскар (ВИДЕО)
Ким Кардашијан повторно гола! (ВИДЕО)
Јас сум алкохоличарка! (ВИДЕО)
Ги покажа салото и целулитот и стана херој (ВИДЕО)
Шокантно: Славната актерката била убиена со отров за глувци
Четиринаесет лица загинаа во поплавите во Италија (ВИДЕО)
"Би се викал Барбара" - документарен филм за Фифи
Шокантна снимка од падот на рускиот авион (ВИДЕО)
Контроверзната пејачка симулираше секс на сцена (ВИДЕО)
Чудо од портрет (ВИДЕО)
Нуркач починал додека се обидувал да го сруши рекордот (ВИДЕО)
Приказната која го шокираше светот доби продолжение (ВИДЕО)
Не е гола, ама не ја бива ни за пејачка! (ВИДЕО)
Видео од запросувањето на концертот на Џибони!
Од играчка плачка!
Се омажи за панорамско тркало, раскина со авион
Шмркал хероин сред собрание (видео)
Вонземјанин во близина на бугарскиот град Пловдив?! (ВИДЕО)
Шпагата на Ван Дам за Волво (ВИДЕО)
Драматично предупредување од НАСА: Санта колку Сингапур плови по океан!
Марс, ама пред 4 милијарди години (ВИДЕО)
Обвинувањата паднаа во вода, а Бразил си доби најубав задник! (ВИДЕО)
30 чучњеви за бесплатен билет (ВИДЕО)
Кога песна од Бон Џови ќе те погоди во срце! (ВИДЕО)
Нова скриена камера во Скопје
Видеото кое расплака милиони ширум светот!
Кога ѕвездите на Барселона ќе ги изненадат секс-бомби (ВИДЕО)
Ламбе Алабаковски победник на Скопскиот фестивал
Фифи шокираше со изгледот, воодушеви со пеењето на X Фактор (ВИДЕО)
Трогателна приказна за детето кое не чувствува болка (ВИДЕО)
Ќе ти дадам 200 евра, ако го тргнеш пешкирот! (ВИДЕО)
Најсреќниот бездоминк на светот (ВИДЕО)
Браво момци! (ВИДЕО)
Пијана или претерано весела?
Многу солзи и емоции на сцената на настапот на Игор и Коки (ВИДЕО)
Видео од запросувањето на Сител
Како поминаа македонците на "X Фактор"?
Дали е ова најтажното видео на светот!?
Кинески шкарт (ВИДЕО)
Оперска дива на само девет години (ВИДЕО)
Мајка монструм го тепа крвнички своето бебе (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Снимката која светот сака да ја заборави (ВИДЕО)
Русокосата мала Марија принудувана да игра за пари (ВИДЕО)
Стриптиз за Бруно Марс (ВИДЕО)
Запознајте го првиот човек-робот (ВИДЕО)
На лагата не и се кратки нозете (ВИДЕО)
Нови снимки од масакрот во трговскиот во Кенија (ВИДЕО)
Новинарка ја соблече тангата и доби отказ (ВИДЕО)
Имал секс со 999 автомобили и еден хеликоптер (ВИДЕО)
Страшна снимка од апсење на девојка под дејство на наркотици (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Пробаа да го запалат, па кога не успеаа го скинаа македонското знаме
Спонзоруша фатена на делo (ВИДЕО)
И Селена Гомез падна на сцената (ВИДЕО)
Игор Џамбазов: Си простив се, но не и тоа што немам дете (ВИДЕО)
Погледнете го официјалниот трејлер на македонскиот филм "Балканот не е мртов"
Најуникатниот свадбен танц во Македонија (ВИДЕО)
Навивачите на Манчестер Јунајтед ја избраа најубавата (ВИДЕО)
И Џеј Зи со јавен превоз (ВИДЕО)
Исповед на Македонката чие лице беше запалено (ВИДЕО)
Муслиманите со закани до Северина: Со тебе е завршено!
Како новоизградените бродови влегуваат во вода?
Нов доказ за бруталноста на полицијата во САД (ВИДЕО)
Од прашина до уметност! (ВИДЕО)
Дали е ова девојката со најдобар задник? (ВИДЕО)
Навивачите на Левски го нападнаа и соблекоа новиот тренер! (ВИДЕО)
Вака изгледа приемен за старлета! (ВИДЕО)
Секси Северина како Хурем (ВИДЕО)
Јас сум шмизла прва класа, ти фраер за под маса (ВИДЕО)
Полициска брканица како од филм (ВИДЕО)
Авион принудно слета на сред автопат! (ВИДЕО)
Голфер нокаутира гледач во публика
Обраќањето на Груевски на трибината во Тетово (ВИДЕО)
Најкрвавата ултимејт-фајт борба некогаш (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО 18+)
Абе не ми чуе! (ВИДЕО)
Цеца го вееше македоското знаме на концерт во Ниш (ВИДЕО)
Вака се дава отказ (ВИДЕО)
Хансен: Знаеме што не очекува од трибините (ВИДЕО)
Драма на аеродромот во Цирих - хрватски авион слета на нос (ВИДЕО)
Целосниот говор на премиерот Груевски во ООН
Неверојатна брачна понуда на Х-фактор (ВИДЕО)
Секс на автопат (ВИДЕО)
Статуа од Богородица стара 40 години започнала да свети
Бенд кој свири на правосмукалки! (ВИДЕО)
Дали е ова најголемиот талент кој се појавил на Х-фактор? (ВИДЕО)
"Земи го сега во рака" - нов македонски турбо фолк хит (ВИДЕО)
Го обезглавиле откако му се урнал хелихоптерот (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО +18)
Среќа во несреќа (ВИДЕО)
Бакшиш од "само" 200 долари (ВИДЕО)
Што пронајде МВР кај осомничените од "Шпион"? (ВИДЕО)
Кој прифаќа полесно понуда за секс? (ВИДЕО)
Видео од апсењата од акцијата "Шпион"
Обожавател ја зграпчи Бијонсе и ја турна од сцената! (ВИДЕО)
Карпа човек, а вришти како мало девојче (ВИДЕО)
Снимен секс во канцеларија на руската Влада (ВИДЕО)
Тврди дека има 160 години! (ВИДЕО)
Џими Кимел пак си тера мајтап (ВИДЕО)
Крвав пречек на англиските фанови во Киев! (ВИДЕО)
Погледнете ја лабораторијата во која Кили одгледувал марихуана (ВИДЕО)
Интересен перформанс на проститутките од црвениот кварт (ВИДЕО)
Срамен потег: ФИБА го исфрли спорниот момент од мечот со Црна Гора
Болт му дели совети на Мојс?! (ВИДЕО)
И временската прогноза моќе да биде забавна! (ВИДЕ)
Распеан лекар - На секое новороденче му ја пее Happy Birthday
Што е мое, ќе си дојде! (ВИДЕО)
Кој ли би им поверувал?! (ВИДЕО)
Запросување со крвав крај! (ВИДЕО)
Секс во шатор среде парк (ВИДЕО)
Пратеници на СДСМ предизвикаа инцидент (ВИДЕО)
Каков преварант! (ВИДЕО)
Играчот чиј трансфер чинеше едно евро кобен за Реал!
Биле бездомници, а денес милионери заради полициска грешка
МВР откри насад со 540 стебла марихуана (ВИДЕО)
Ѕвонко Шундоски и неговиот англиски (ВИДЕО)
Откриен изгубен египетски град на дното на морето (ВИДЕО)
Спаси девојка која скокнала од зграда (видео)
Обид за убиство во затвор како од филм (видео)
Норвешкиот премиер во тајност возел такси во Осло (видео)
Планета Земја си ти (Видео)
Кога Марфи ќе се замеша во таеквондо
Сексот во реалноста и порно филмовите (ВИДЕО)
Инките ги дрогирале децата, па ги жртвувале
Запознајте го Остин, бебето кое одби да умре (ФОТО)
По 99-та, 100-та ќе упали! (ВИДЕО)
Од најубава водителка стана непрепознатлив скелет! (ВИДЕО)
Роди бебе во пелени среде улица (ВИДЕО)
Гвариола му удри шлаканица на Алкантара!
Крокодил ја гризна главата на својот тренер (ВИДЕО)
Шокантно видео - како возот излетал од шините? (ВИДЕО)
Зошто баш Џорџ? (ВИДЕО)
Исцртала пенис на мапа среде вести (ВИДЕО)
Сексот низ Google очилата (ВИДЕО +18)
Како не треба да сечете лубеница (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Најбизарната љубовна двојка на светот! (ВИДЕО)
Историјата се повторува - Како беше пред 30 години?!
Кики со шут крши раце (ВИДЕО)
Кој ќе се проѕевне добива бесплатно кафе (ВИДЕО)
Мотоциклистот Антонели го загуби животот на трка во Москва
Трагедија во САД - Жена падна од ролеркостер и почина (ВИДЕО)
Полициска акција "Решето" во кумановско Лојане (ВИДЕО)
Хајнекен, браво! (ВИДЕО)
Скопје в недела добива Аква парк (ВИДЕО)
Пијана Русинка во обид да стигне дома (ВИДЕО)
Фановите ја нападнаа Ријана (ВИДЕО)
Самарас се опцу себе си (ВИДЕО)
Се сексаме, па што!
Ова се крадците кои "оперираа" во Клинички центар (ВИДЕО)
Медуза ако те апне и магаре ако ти го бапне! (ВИДЕО)
Детиште без никаква култура! (ВИДЕО)
Каков кич! (ВИДЕО)
Жена седум часа била заглавена меѓу два ѕида (ВИДЕО)
Ич не ми чуе, ќе се сексам во воз! (ВИДЕО +18)
Сириски бунтовник е крвнички претепан од воените сили на Асад (ВИДЕО)
Путин и се е можно! (ВИДЕО)
Мурињо се сопна и падна на прес-конференција (ВИДЕО)
Скриена камера - пад од трети кат на трговски центар (ВИДЕО)
До толку глуп, што мора да го погледнете! (ВИДЕО)
Поплавите во Кина носат се пред себе (ВИДЕО)
Фоторепортер си ја снимил сопствената смрт (ВИДЕО)
По вакво запросување како да не кажеш "ДА" (ВИДЕО)
Марјана во уште едно секси издание (ВИДЕО)
Уште еден доказ дека Џастин Бибер е сељак со тапија! (ВИДЕО)
Кој би му простил?! (ВИДЕО)
Ријана "мртва" пијана ја изнесуваат на концерт (ВИДЕО)
И Карлеуша си ја избричи главата!
Го преживеала падот на авионот, но ја прегазиле спасувачи (ВИДЕО)
Шест лица ранети во судир на Албанци со српската Жандармерија (ВИДЕО)
Ќе ги запалиме христијаните!!
Исламистите фрлаа тинејџери од покрив(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
По долги 77 години, освоен е Вимблдон
Двајца загинати и околу 180 повредени при авионска несреќа во Сан Франциско (ВИДЕО)
Еден загинат и 80 исчезнати при несреќа на воз натоварен со нафта во Канада (ВИДЕО)
Колку постари, толку поубави!
Обични твитови? Тикви варени!
Зошто Папата Јован Павле Втори ќе биде прогласен за светец?! (ВИДЕО)
Ријана "мртва пијана" пее караоке?
Масовна тепачка на концертот на Роби Вилијамс (ВИДЕО)
Среде раскрсница се отвори дупка и проголта жена
Банкарството е како оргазам (ВИДЕО)
Полицаец убива невино куче кое си го брани сопственикот! (ВИДЕО)
Скриена камера во тоалет која ќе ве извади од памет
Усаин Болт, мисли му ја!
Домашното видео на Станија објавено на Јутјуб
Гладни за да бидат згодни!
Салафистите отсекоа глава на христијански свештеник (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)
Порно мастер! (ВИДЕО)
Карлеуша - Кој ја е*е Цеца, Србија не заслужува дрогирана пејачка!
Травестити се степаа на избор за Мис (ВИДЕО)
Пред ќерката случајно го убила сопругот, но и себе (ВИДЕО)
Ноќна мора на водителите! (ВИДЕО)
Кога плавуша ќе седне во автомобил(ВИДЕО)
Ученици од Велес ги презентираат убавините на Македонија
Луди Руси (ВИДЕО)
Каков идиотизам (ВИДЕО)
По 15 години расцвета билката која "јаде овци" (ВИДЕО)
За некого и црната хроника е смешна (ВИДЕО)
Северина го изгуби гласот!
Како настанала Ноќта на вештерките?
Учителска лекција: Фрчат шамари во градинка во Кина!
Мистериозно црвенило: Најдолгата река во светот ја промени бојата!
Америка не ги заборава своите жртви!
Е ова е Гол, каков што само Рус дава на Турчин!
Гугл се прошета и по модните писти!
Епл туѓото го сака, а своето не го дава
Гаќи за паметење!
Сопственикот на најголемиот пенис откри: Немојте да мислите дека цел ден шетам со 34 см во воздух!
Крајот го краси делото!
Неверојатно: Без срам и перде им се нафрли на членовите на жирито!
Што ја расплака Америка?!
Свиња бегалка!
Кинез одгледал круши во форма на Буда
Менхетен ама од поинаков агол!
Второ торнадо мина над Њујорк, овој пат врз Бруклин
Груевски за CNN: Само 8 земји членки од ЕУ се подобро рангирани од нас во моментов
Неверојатно: Вози и јаде со кинески стапчиња!
Ја снимил мајка си како месечери и станала Јутуб хит
Масакар ама моден!
Што всушност значи интернетот?!
Еуфорија, ама во поинакво светло!
Лана Дел Реј се соблече гола
Како би изгледала земјата без мориња и океани?
Од бебе до 100 годишен старец за 150 секунди!
Толеранција по американски: Дауновиот синдром закана за лет во прва класа
Усеин Болт во дресот на Манчестер Јунајтед
Џиновски црв пронајден во Кина
Романтични мажи сепак постојат!
Со клоца по јајца
Неколку чашки ракија, па тупаници!
Погледнете ја спектакуларна снимка од сончевата бура
Како се станува кралица во Свазиленд?!
Здодевното мешање на ајварот станува минато
16 китови се насукаа на плажа во Шкотска
Мераклија по чашката
Бетмен исполни желба на 4 годишно момче кои боледува од рак на коски
Кинезите го претркаа Iphone 5
Кога Чековски ќе збесне...
Не, ова не е фотомонтажа!
Пет браќа и сестри се венчале во ист ден
Стогодишен дедо прегази 11 лица
Пронајдено оружје и муниција во тетовско Палатица
Бебе во мисија
Роналдо и Меси не се сакаат толку колку што кажуваат
Снимено НЛО во Северна Каролина?!
Кралицата Елизабета ги отвори 14. Параолимписки игри во Лондон
Возел автобус полн со патници и зборел на мобилен
Нов успех на НАСА: Примена првата гласовна порака од Марс
Русинка насмеана позирала и играла покрај мртви тела
И се заглавила педалата за гас и возела со 200 км на час
Изнајмил обезбедување и папараци да мислат сите дека е славен
Видео - 39 жртви во експлозија на нафтена рафинерија во Венецуела
Полицијата ја објави снимката од вчерашниот хорор пред Empire State Building
Погледнете што всушност се случува во нашите мозоци
Очи во очи со....кит!
Непоканет гостин!
Принцот Хари не жали за стореното!
Бранко Црвенковски се плаши од предвремени избори
Го демолираше студиото бидејќи ја одбија во шоуто "Јас имам талент"
Венеса Хадсон гола во улога на проститутка!
Имал секс со крава, па ја оженил!
Моторциклист со 200 км на час удрил во автомобил!
Емотивен момент: Мајка го слушнала срцето на починатиот син
Романтично запросување со помош на минувачи
Необична понуда на млад милионер
Кои ѕвезди одбија да настапат на ЛОИ?!
Дознајте зошто овој човек е татко на годината
Карабатиќ и дружината пијани демолираа студио и го соблекоа водителот
Патинсон го даде првото интервју по неверството на Кристен
Џиновски питон фатен на Флорида
Шведскиот принц претепан во бар во Кан ( ВИДЕО)
Погледнете ја нивата со марихуана во близина на Козјак
53 метарска зграда исчезна за неколку секунди
Дејвид Камерон и Борис Џонсон џускаа на хитовите на Спајс Грлс
Алигатор му ја изеде раката на својот тренер
ВИДЕО +18: Фрлаат државни службеници низ прозор
Кинески нинџа сече лубеници со карти
Видео +18: Секс на мотор дур возеле на автопат
Паника и потрага по преживеаните: Најмалку 220 жртви во земјотресите во Иран
Погледнете ја плажата во Хрватска на која можете јавно да водите љубов
Вода до коленици низ охридските улици
Бизарно:Наместо влакна и растат нокти!
Сијамски близначки ќе снимаат реално шоу
Скандалозно лекување на наркозависници: Не тепаа до изнемоштеност!
Му пукна стапот и остана без финале!
Доби ерекција додека му врачуваа Олимписки медал
На тренинг на Баерн тепачка помеѓу Емре Кан и Бадштубер
Неверојатно: Издржа 196 кг на глава
Погледнете како свештеникот-убиец ги третирал зависниците од дрога
Нема лењир, ама има пенис!
Ненајавен гостин-слон им влезе во дворот
Со кого Болт го прослави златниот медал?
Срамот на Олимпијадата
Невозможна мисија: Успеа да го насмее и најозбилниот чувар
Има само две години и нема нешто што не знае!
Мечка страв, мене не страв!
Политичарка останала без работа поради голотија
Мало ама лоповче!
Англиските Боби ги наполнија рацете со цицки
Ја побарал за жена на врв на пирамида
Американците мислат дека Ана Ивановиќ е порно ѕвезда
Искусен падобранец "налетал" на авион!
Шарапова го погоди Ѓоковиќ во јајца!
Огромен базен а нема каде игла да фрлиш!
НЛО на отворањето на Олимпијатада
Богата бездомничка?!
Ку*во, врати ни ги парите!
Таа расипана кучка ќе остане без заби!
Најскапите Олимписки игри започнаа!
Ова е вратата до пеколот каде гори вечен оган!
400 тона експлозив и чао!
На матурска вечер се појавила полугола!
Погледнете ја олујата која го погоди САД
Доживува оргазам кога ќе го допре Кипот на слободата!
Кои прашања не му беа поставени на Џокерот?!
Злобни твитови
(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Женска тепачка на турски гробишта!
Колку чини крвавиот напад на "Џокерот"?
Се кладел дека ќе си ја запали главата и победил!
Тевез брука!
Што се случува кога делфин ќе бакне куче?!
Продолжуваат тестирањата за полициските кандидати
Водителка се онесвести во емисија во живо
Затворениците сакаат да го убијат Џокерот!
Една година без Ејми Вајнхаус
Трка на венчаници во Белград
Реакција на дете фатено како краде
Најмрзливата мачка
Мачка предизвикува доберман
Е ова се вика среќа во несреќа
Како банџи, ама со куки во грб
Млади руси се бават со спорт Free Fall Suspension, сличен е на банџи скокање само што тука место да се врзат нозете, се што ве држи се куки забиени во вашиот грб.
Им се виде сладок песокот
Сепак песокот е најдобрата подлога за изведување будалаштини.
Снимка од утробата како се создава лицето
Би-Би-Си сминаше во човечкото тело. Погледнете го чудесниот процес на формирање на лицето на бебето. Овој процес се одвива меѓу вториот и третиот месец од бременоста, а оваа снимка е направена со 3Д скенирање на ембрионот во текот на првото тримесечје од развојот.
Паднал од 200 метра и преживеал
Кинескиот акробат ја изгубил рамнотежата поради ветрот и вртоглавицата која ја осетил
Со пиштол на ТВ дуел
Како се одвива еден политички ТВ дуел во Јордан
Од местото на настанот
Што се случува кога ТВ репортерите забораваат на својата безбедност барајќи ексклузива
Си ја вежба Десанка на улица
ЕУРО 2012, жедни новинари, гага пиво
Пивото за новинарите го обезбедил спонзорот Карлсберг, пивото секако е гага, а единствениот услов за на здравјее е новинарите да не земаат повеќе од две пива. Ха, ха, да, а?!
100 рифа што го одбележаа рокот за 12 минути
Алек Чедвик за 12 минути ги отсвирува стоте рифа што ја претставуваат историјата на рокот. Се работи за опширна колекција која ги опфаќа раните класици и денешните хитови, значи почнува од Битлси, Ролинг стоунс, Лед цепелин, а завршува со Визер, Строукс и Даркнес.
Цело село скокна банџи
Поврзани со јажиња за банџи истовремено скокаат 135 руски авантуристи. Не е познато од кој мост го изведуваат скокот, но нивниот потфат молскавично се најде на јутјуб. Банџи скокањето е многу популарно во Русија во последниве години, а лудите Руси веќе имаат патентирано разни видови скокови во најневеројатни ситуации.
Кум четворка
Главната сцена се случува во гаража :)
Пази дивеч
Ударот е неизбежен особено ако сте во тркачка кола
Врти сучи, цицките на мегдан!
На Гулабица и дојде!
Сека Алексиќ е една обична сељандура!
Му се појавила змија на воланот додека возел со 260 км на час
Магија го оживеа Никола Тесла!
Пази, јајцеее!
Првпат снимено породување со магнетна резонанца
Снимено НЛО во Русија?!
Чиј страв е поголем?!
Рагби, ама без кациги!
Вистински херој! Куче спаси дете!
Ја нападнале и изеле ќотек!
Еве што ќе се случи доколку паднете во вулкан!
Платформата попушти, младоженците мора да ослабат!
Папагал сака да се секса со човек!
Љубовта нема граници!
Град со големина на јајце усмрти штркови во Ржаничино
Одлучил да организира матурска вечер, бидејќи својата нема да ја доживее!
Ваква сообраќајка одамна не сте виделе!
Погледнете ја Статуата на слободата во поинакво издание!
Од грдо, погрдо!
Мадона полуде!
Процвета најодвратниот цвет во светот!
Погледнете ја наголемата куќарка на дрво
Погледнете ја Шакира на 13 години
Пушела марихуана и висела на електричен столб
Првиот трејлер за трагичната приказна Ана Каренина
Погледнете ја најчудната плажа во светот
Уште еден терористички напад во Тулуз?!
Печурка а ла сексуално помагало!
Ем бесна, ем желна за одмазда!
Каков генијалец-два пати прегазил пешак!
Уште едно неверојатно јавно запросување
Скандал на тенискиот турнир Квинс во Лондон
Погледнете го најдобриот колумбиски задник
Двегодишен генијалец знае да ги наброи сите фудбалери!
Се сруши бината на познатите Radiohead
Нејмар доби удар во главата од ТВ-камера
Акробат преку челичен кабел ги премина Нијагарините водопади
Зошто крвно се пресметаа Крис Браун и Дрејк?
Руски полициски буквар!
Инцидент во метро
Кинезите со бикини водителки привлекуваат гледачи за ЕП
Спас за македонските домаќинки
Погледнете што се случуваше по натпреварот Полска-Русија
Шевченко доживеал сообраќајна несреќа
Погледнете го торнадото во Венеција кое денеска рушеше се пред себе
Тепачка со 18 тона домати!
Близначки испиле по две кригли полни со магарешка сперма и урина
Погледнете како помина инаугурацијата на Николиќ
Гари Барлоу ќе добие кралско одликување
Ем ги истепа, ем ги тужи!
Мисица која не може да стои на нозе!
Лејди Гага доби шипка по глава!
Зошто потона Титаник? Фолк ѕвездите со своја математика!
Погледнете како помина геј парадата во Сплит
"Детонатор" ги стресе Тетово и Гостивар
Умрела додека го спасувала семејството од пожар
Се здебелил и ослабел 32 кг за шест месеци!
Погледнете го транзитот на Венера преку Сонцето
И Кина има свој херој!
Каква ли е оваа дрога?!
Ем мрачна, ем опера!
Цицките на мегдан во утринска емисија
(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Луѓе летаат на сите страни!
Сите голови на Дидие Дрогба за Челзи
Отвори се земјо, голтни ме!
Вагина претесна за 250 екстази
Долгоочекуваниот спектакл на небото ќе се случи утре
Возач херој спасил 24 патници кога парче железо го погодило во стомакот додека управувал со автобусот
Страсно се сексале пред соседите
Без памет, ама со мускули!
Запознајте ја најубавата Американка
Детето кое насмеа милиони
Го возела едномесечниот син на кровот на својот автомобил
ВИДЕО: За што денес зборува цел свет?!
ВИДЕО: Кога уморот ќе те совлада!
ВИДЕО: Роден е идниот Елвис Присли!
ВИДЕО: Е ова значи мртов уморен!
ВИДЕО: Само плавуша го може ова!
ВИДЕО: Свадбарски денсер!
ВИДЕО:Јавно запросување, т.е јавен срам!
ВИДЕО: Мерачки сеир!
ВИДЕО: Војник се онесвести пред принцезата Кејт Мидлтон
ВИДЕО: Дали ви се допаѓа видео записот за евровизиската песна на Калиопи?
ВИДЕО: Како да фатите штрафта од татко ви?!
Видео: Македонка идна светска ѕвезда!
ВИДЕО: Кејт Аптон ги освои срцата и на бубашвабите!
ВИДЕО: Текила, водка, виски...Што може да тргне наопаку?
ВИДЕО: Памет за друг пат!
ВИДЕО: Наместо топката, тој влезе во кошаркарскиот обрач!
ВИДЕО: Кој го посрамоти Роџер Федерер?
ВИДЕО:Драма во Србија-децата учат како се "рола џоинт" со помош на видео игра
ВИДЕО: Наместо да се трка, решил да си олесни и извршил голема нужда
ВИДЕО: Заспа во емисија во живо и не се разбуди!
ВИДЕО: Рудан: Билиќу, ти си намуртен, надркан и напален!
ВИДЕО: Додека мајката се гази од смеење, детето умира од страв
ВИДЕО: Зар е можно? Се отвора муслиманска верзија на Фејсбук
ВИДЕО: Никој не сака да биде снимен додека врши нужда, па макар и тоа да е слон!
ВИДЕО: Фудбалерот Боатенг нокаутираше 3 играчи за 5 секунди
ВИДЕО: Канадски скијач загина по овој стравичен пад
ВИДЕО: Видете што се случува кога ќе претерате со алкохолот
ВИДЕО: Мажи го можете ли вие ова? 20 кригли пиво во еден здив
ВИДЕО: Мачка на две нозе
ВИДЕО: Уредник во BBC одремал една партија сред емисија
ВИДЕО: Не го сакате Timeline-от на Фејсбук?! Еве како да се ослободите од него?
ВИДЕО: Меси лапна апче и магично даде пет гола!
ВИДЕО: Глуми маж, а се подмоча од страв!
ВИДЕО: Силната соларна бура стигна и до Земјата
ВИДЕО: Американката Џесика расплака 40 милиони луѓе!
ВИДЕО: Ако мислевте дека знаете што е секси тогаш сте погрешиле!
Погледнете како мачка пуши цигарата?
Топ 10 најсмешните бебиња
Погледнете како Барак Обама му запеа на Мик Џегер!
Адел го покажа средниот прст
Снег го потрупал автомобилот, едвај го извадиле возачот
 

 

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ
  
 

Снег на Водно
Блесок 10