четврток, 17 април 2014  ::  Бр. 15553
Маркетинг Контакт Импресум Претплата Пријатели Архива
Излегува секој ден освен недела. Првиот број излезе на 11.11.1963 год.
Изјава на денот
Македонија под снег. Април не платил пролетарина
НАСЛОВНА Вести Економија Скопска Балкан и Свет Култура Спорт Забавна Од почеток Видео


И СЕ МОЖЕ

Драгана Мирковиќ има возен парк од 3,5 милиони евра

Имаат пари и им се може. Српските ѕвезди имаат милионски суми инвестирано во автомобили и многу од нив немале змија во џебот кога бирале миленик на четири тркала. Фолкерката Драгана Мирковиќ со возен парк од 3,5 милиони евра е прва кога се во прашање автомобилите.
По неа следуваат нејзините колешки од естрадата Лепа Брена, Цеца Ражнатовиќ, Миле Китиќ, Сека Алексиќ и Саша Ковачевиќ. Се чини дека српските естрадни ѕвезди немаат проблем со финансиите кога купуваат луксузни автомобили кои станаа нивни статусни симболи кои укажуваат на тоа кои се тие и дека наспроти кризата и понатаму се најплатени пејачи или пак имаат богати сопружници.

Статијата е прочитана 5508 пати. #

Зошто мојот коментар не излегува на Web страницатa?

Оставете коментар за објавената вест
Сите полиња се задолжителни!

Од кого:


Коментар: 


*Ве молиме впишете ја шифрата и притиснете испрати
ASP CAPTCHA Generator 

    
 

 

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ
 
 

Снег на Водно
Блесок 10
Марфи
Колку помлади, толку подобро.