вторник, 27 септември 2011  ::  Бр. 14801
Маркетинг Контакт Импресум Претплата Пријатели Архива
Излегува секој ден освен недела. Првиот број излезе на 11.11.1963 год.
 
НАСЛОВНА Вести Економија Скопска Балкан Црна хроника Култура Life Style Спорт Stars Свет Од почеток Видео


Виц на денот

Професор по етика им поставил прашање на студентите:
- Има ли право мажот да отвори писмо адресирано на сопругата?
- Има, има, ама нема храброст!

Статијата е прочитана 2889 пати. #

Зошто мојот коментар не излегува на Web страницатa?

Оставете коментар за објавената вест
Сите полиња се задолжителни!

Од кого:


Коментар: 


*Ве молиме впишете ја шифрата и притиснете испрати
ASP CAPTCHA Generator 

    

 

 

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ
Изјава на денот
Моамер Гадафи и неговото семејство спаѓаат меѓу најсиромашните граѓани на Либија
Муса Ибраим, портпарол на Гадафи

 
 

Снег на Водно
Блесок 10
Марфи
Битката секогаш се случува на местото помеѓу две споени мапи.